ZAŽILI SME SILNÝ JÚN - Novinky

V pestrom júni sme stihli dva konkurzy do nášho divadla (objavili sme zaujímavé tváre... niektoré onedlho uvidíte v pripravovaných tituloch)  a vzápätí koncom sezóny sme sa vybrali na mimoriadne úspešný desaťdňový zájazd s Tvárou z bilbordu (Spišská Nová Ves, Michalovce, Humenné, Bardejovské Kúpele, Stará Ľubovňa, Prešov, Košice, Trebišov, Liptovský Mikuláš, Čadca); na všetkých miestach sme sa stretali s výbornou pozitívnou diváckou ozvenou na naše aktuálne rozprávanie o najsúčasnejšom Slovensku. Na košickom Konzervatóriu Petra Dvorského, kde pred časom študovala aj naša Maruška Nedomová, sme zažili príjemné stretnutie pedagógov a študentov s principálom a manažérom RND po našom predstavení Tváre v košickom Národnom divadle. Po poslednom predstavení Ako som vstúpi do seba v Pezinku sa nám skončila úspešná 63. sezóna, v ktorej sme odohrali 231 predstavení, po ktorých by sme mohli povedať to staré a pekné: Pánboh zaplať!