Z technických príčin odohráme predstavenie AKO SOM VSTÚPIL DO SEBA dňa 25. 6. 2026 o 20,30 hod. v Dome kultúry v Pezinku a nie v amfiteátri.
Z technických príčin odohráme predstavenie AKO SOM VSTÚPIL DO SEBA dňa 25. 6. 2026 o 20,30 hod. v Dome kultúry v Pezinku a nie v amfiteátri.